![]() Zapraszamy do sklepu http://www.agohome.pl |
Ago Agnieszka Kaczurba Pawły 2, 14-520 Pieniężno www.facebook.com/AgoHomePL/ |
Bejca olejowa do tarasów, pomostów, schodów itp.
Bejca olejowa do tarasów i innych powierzchni wymagających odpornego impregnatu jest wytwarzana z gotowanego oleju lnianego i wysokiej jakości pigmentów mineralnych, z zerową zawartością LZO. Wnika głęboko w drewno, podkreśla jego strukturę i podnosi odporność na warunki atmosferyczne – promieniowanie UV, wilgoć itp.
Technologia ta umożliwia barwienie i zabezpieczenie drewna już jedną warstwą, jednak na zewnątrz zalecamy położenie dwóch warstw.
Zastosowanie: wszelkie rodzaje tarasów drewnianych, podestów, mebli ogrodowych i innych drewnianych przedmiotów używanych na zewnątrz budynków. Szczególnie polecamy do drewna sosnowego, świerkowego, modrzewia, termodrewna i drewna twardego.
Wymagania dotyczące powierzchni: Jeśli powierzchnia jest pokryta za pomocą środków chemicznych, oryginalna powłoka musi być usunięta przed użyciem bejcy. Drewno musi być czyste, suche, wolne od pozostałości żywicznych i pyłu. Pęknięcia i wady należy wypełnić przed użyciem produktu.
Do stosowania na zewnątrz, przed aplikacją produktu, w celu uniknięcia lub wyeliminowania grzybiczych infekcji drewna, zaleca się stosowanie wodnych środków antyseptycznych w odpowiednim kolorze.
Wydajność:
Podane wartości są orientacyjne. Należy pamiętać, że wyniki zależą od rodzaju drewna i sposobu przygotowania. Zawsze zaleca się przeprowadzenie próby w celu obliczenia dokładnej wydajności.
Nakładanie:
Konserwacja:
Pierwsza konserwacja po upływie 3 lat (w miejscach intensywnie użytkowanych po 2 latach). Częstotliwość konserwacji zależy od wpływu pogody, lokalizacji budynku, metod malowania i innych czynników pozostających poza kontrolą producenta. Dlatego, gdy powłoka staje się wyraźnie matowa/kredowa, na poprzednią powłokę nałóż nową warstwę produktu.
Czyszczenie narzędzi: Narzędzia można czyścić naturalną terpentyną lub ciepłą wodą z mydłem.
UWAGA! Materiały nasączone olejem lnianym są narażone na samozapłon! Natychmiast po użyciu, ręczniki papierowe lub szmaty muszą zostać spalone lub namoczone w wodzie i wyrzucone. Opakowania mogą być traktowane jako odpad z gospodarstwa domowego i poddane recyclingowi. Oryginalne, fabrycznie zamknięte opakowanie może być przechowywane przez okres 3 lat od daty produkcji. Produkt nieużywany należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu
Dostępne kolory i pojemności wybierz w rozwijanym menu nad ceną!
- do mebli ogrodowych, altanek, pergoli
- do wewnątrz i na zewnątrz domu [tarasy, podesty, poręcze]
- pachnie olejem lnianym
- na bazie roślinnej
- nie zawiera sztucznych żywic
- schnie ok. 24 godzin
Opcje produktu
Kolor: Squirrel TBB13 WiewiórkaPojemność: tester 100 ml 15 szt.0