Zestaw: Mydło lniane w płynie + butelka pianotwórcza

mydło lniane w płynie i pianownica

  • Cena netto: 52,85 zł 65,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Mydło na bazie oleju lnianego Allback

  •  Czysty, naturalny, pozbawiony sztucznych dodatków produkt czyszczący ogólnego zastosowania,
  •  Nie zawiera wosku - nie tworzy powłoki na mytej powierzchni

 

pianka

W tym zestawie mamy 1 litr koncentratu i butelkę

o poj. 150 ml do robienia mydła w piance. 

Kiedy w pianownicy skończy się płyn myjący, szybko zrobisz następną porcję korzystając z koncentratu!

 

Mycie różnego rodzaju powierzchni.

Nadaje się do regularnego mycia na mokro wszystkich woskowanych i olejowanych powierzchni drewnianych. Przydatny także do mycia podłóg, kafelków i blatów w kuchni lub łazience, do higieny osobistej i do prania. Do mycia podłóg służy roztwór 0.1 litra mydła na wiadro wody. Nie nadaje się do zmywarek!

Mycie drewnianych okien i drzwi.

Ramy okien drewnianych należy myć przynajmniej dwa razy w roku za pomocą wody z mydłem lnianym i miękkiej ściereczki. Mydło zmiękcza wodę i pomaga usunąć nagromadzony brud. Podobnie pielęgnuje się drewniane drzwi.


Usuwanie plam z ubrań.
Niewielką ilość mydła i wody wetrzyj w plamę. Pozostaw na kilkanaście minut, a następnie wypierz w pralce. W przypadku tkanin kolorowych przed zastosowaniem zrób próbę trwałości koloru w niewidocznym miejscu.

Mycie pędzli.

Polecamy mydło lniane szczególnie do mycia rąk i pędzli przy malowaniu farbami Allback lub innymi farbami na bazie oleju. Używanie do mycia pędzli rozpuszczalników takich jak benzyna czy terpentyna jest niebezpieczne dla zdrowia.

 

Zmywanie starej farby i rdzy.

Mydło lniane może być używane do oczyszczania okuć stolarskich i innych metalowych przedmiotów ze starych powłok malarskich i rdzy.  Czyszczone przedmioty należy przez kilka godzin gotować na małym ogniu w wodnym roztworze mydła, a następnie zostawić do ostygnięcia. Po wyjęciu z mydła czyścić szmatką lub szczoteczką.

Pozbywanie się mchu i pleśni z drewna.

Mydłem lnianym można czyścić powierzchnie drewniane zaatakowane przez mech i pleśń. Czyszczoną powierzchnię należy zwilżyć wodą, a następnie nałożyć pędzlem mydło. Szorować szczotką ze sztywnym włosiem aż do usunięcia nalotów. Po wyschnięciu powierzchnię zabezpieczyć olejem lnianym lub farbą lnianą Allback.

 zastosowanie mydła

 

Więcej porad dotyczących wykorzystania mydła: TUTAJ

Podczas mycia z użyciem twardej wody może pojawić się biały osad. Nie ma to wpływu na efektywność produktu.

 

Do mycia mebli ogrodowych, desek tarasowych, małej architektury, podłóg itp. polecamy szczotkę do szorowania [znajdziesz ją w dziale INNE/Narzędzia]