Jak dostarczamy?

 

WYSYŁKA 

na terenie Polski zamówione produkty wysyłamy kurierem - InPost lub DPD.

Wysyłamy na wskazany adres kupującego oraz do paczkomatów i punktów odbioru.

Koszt przesyłki jest zależny od wagi i gabarytów paczki - nalicza się automatycznie podczas podsumowania zamówienia.

Zamówienia można również odebrać osobiście, po wcześniejszym umówieniu się (Lipków pod Warszawą).

Ze względu na konieczność zachowania odpowiednich warunków przechowywania naszych produktów (temperatura powyżej zera) nie wysyłamy paczek do paczkomatów przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

 

CZAS DOSTAWY

Podczas dokonywania zakupów prosimy wziąć pod uwagę, że zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.

Ważne:

  • Nie możemy zagwarantować, że firma kurierska dostarczy przesyłkę w 24 godziny.
  • Kurier nie ma obowiązku dzwonienia do klienta w celu umówienia się na dostarczenie przesyłki o konkretnej godzinie.
  • Kurierzy odbierają od nas zmówienia zwykle między godz. 11-tą a godz.14-tą dlatego nie zawsze możemy wysłać paczkę tego samego dnia, w którym złożysz zamówienie!

 

DARMOWA DOSTAWA 

Oferta DARMOWA DOSTAWA obowiązuje dla zamówień z dostawą na terenie Polski, w których wartość produktów jest równa bądź wyższa od 500 zł.

 

DOSTAWY DO INNYCH KRAJÓW

Wysyłamy za granicę - jeśli podczas dokonywania zakupów nie widzisz kosztów dostawy oznacza to, że dla Twojego kraju koszty wysyłki są ustalane indywidualnie.

Czechy i Słowacja - wysyłamy paczki za pośrednictwem Packeta. Jeśli chcesz skorzystać z dostawy do punktu odbioru lub Z-Box napisz to koniecznie w uwagach do zamówienia.