Allbäck farba Linus - pigment sypki

Pigmenty mineralne do farb Linus 1l i 3l 

  • Cena netto: 11,38 zł 14,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Pigmenty stosuje się do zabarwienia białej farby Linus w celu uzyskania standardowych kolorów farb ściennych Allbäck Linus.

1. Wlej trochę wody do torby z pigmentem,

2. Wymieszaj pigment z wodą, ściskając i rozmasowując zawartość woreczka aż do uzyskania jednolitej konsystencji,

3. Wlej rozpuszczony pigment do wiaderka z farbą ścienną,

4. Wymieszaj zawartość wiaderka do uzyskania jednolitego koloru w całej zawartości farby. Możesz to zrobić drewnianym mieszadłem ręcznym albo mieszadłem mechanicznym. Upewnij się, że na dnie wiaderka przy jego krawędziach nie została resztka białej farby. 

 

Pigmenty są przygotowane dla pojemności 1l i 3l - wybierając kolor upewnij się, że wybierasz też odpowiednią ilość, dopasowaną do pojemności zakupionej białej farby. Samodzielne podzielenie proszku przeznaczonego do puszki 3 litrowej na mniejsze (dopasowane do 1l) porcje może nie być tak proste jak się to wydaje na pierwszy rzut oka!

 

UWAGA: produkt jest przeznaczony do rozprowadzania w białej farbie - jeśli chcesz użyć sypkiego pigmentu do nadawania koloru innym produktom (np. jako dodatek do oleju lub wosku) weź pod uwagę, że barwiąc produkt transparentny uzyskasz inny kolor niż barwiąc farbę, zawierającą już w sobie biały pigment!